Zobacz nasze projektyDomaniewska 47

Na warszawskim Mokotowie w dzielnicy cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem, przy ul. Domaniewskiej, planowana jest realizacja projektu mieszkaniowo-hotelowego z atrakcyjną częścią usługową.

Inwestycja przy Domaniewskiej 47 gdzie powstanie ponad 200 mieszkań o wysokim standardzie będzie propozycją dla osób ceniących miejski styl życia i stały dostęp do wszelkiego rodzaju usług i niezbędnej infrastruktury. W projekcie przewidziane  zostało zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, tak by jego wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy, a koszty eksploatacji jak najniższe. Część hotelowa przewidziana jest na około 150 lokali w tym 30 apartamentów.  Dodatkową zaletą projektu będą przestronne lokale usługowe gdzie planowana jest restauracja, siłownia oraz inne przydatne usługi. Mieszkańcy lubiący aktywny styl życia będą mogli skorzystać z wypożyczalni Veturillo zaplanowanej bezpośrednio przy inwestycji.

Koncepcja architektoniczna projektu jest jeszcze w przygotowaniu, ale wiadomo już, że nacisk kładziony jest na elegancką i nowoczesną formę budynku, która doskonale wpisze się w lokalny biurowo-handlowy charakter Służewca. Rozległe tereny zielone dzielnicy, bezpośrednie sąsiedztwo Centrum, a także doskonała komunikacja z Lotniskiem Okęcie oddalonym o kilka minut drogi, będą niewątpliwym atutem inwestycji.

Mokotów jest dzielnicą, która wiąż rozwija się bardzo prężnie. W celu usprawnienia ruchu w stronę Centrum aktualnie wykonywane jest ostatnie niezbędne poszerzenie ul. Wołowskiej na odcinku pomiędzy ul. Racławicką i ul. Konstruktorską. Dzięki obecnie trwającym przebudowom ul. Wołowska zmieni się niedługo w drogę dwujezdniową, trzypasmową z linią tramwajową pośrodku.

 

Na stronę inwestycji Domaniewska 47 zapraszamy wkrótce!
Wólczyńskaah! 2 - Biuro Sprzedaży

Biuro Sprzedaży

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie do biura sprzedaży zlokalizowanego w Mieszkaniu Pokazowym.

Zapraszamy!

 • Adres: Pawilon Sprzedaży przy ul. Wólczyńska 69, róg Nocznickiego

 • 01-931 Warszawa

 • wolczynskaah2@apricot.pl

 • tel.: +48 22 490 99 45

 • Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 10 - 18, Sob.: 10 - 15

 

Kontakt

Kontakt z Państwem
to dla nas przyjemność.

Mogą Państwo przyjść do nas osobiście, wysłać e-mail lub zadzwonić.

Zapraszamy!

 • APRICOT CAPITAL GROUP
  ul. Szamocka 8, IX piętro
  01-748 Warszawa

 • biuro@apricot.pl

 • tel.: 22 49 09 555

 • Godziny otwarcia
  od poniedziałku do piątku 8:00 – 18:00

Apricot Capital Group Sp. z o.o.

REGON 142855467
NIP 108-001-06-03
KRS 0000380885