Jasna 24 (Warszawa, Śródmieście)

Nazwa inwestycji
Jasna 24
Budynek biurowy
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście
Powierzchnia
2 860 m2 GLA
O projekcie
Jasna 24 to planowana przebudowa już istniejącego 7-kondygnacyjnego (z poziomem podziemnym) budynku zbudowanego w roku 1948. W roku 2004 przeprowadzono modernizację i dobudowano dwa nowe piętra. Do niedawna budynek pełnił funkcję biurowca o powierzchni 2,860 m2, natomiast projekt przebudowy zakłada zmianę sposobu użytkowania budynku na mieszkaniową z usługami . Projekt zakłada powiększenie tylnej części budynku o 70 mieszkań z balkonami lub tarasami. Do dyspozycji mieszkańców będzie także zielony taras na dachu budynku. Zaplanowane są również dwa lokale usługowe, z czego większy ma zostać przystosowany na potrzeby restauracji.

Główną zaletą budynku jest lokalizacja w Centrum Warszawy. Jest położony w odległości 250 metrów od Metra Świętokrzyska - jedynej stacji zapewniającej dostęp do dwóch linii metra M1 i M2 oraz w odległości 15 minut od Dworca Centralnego.

Warszawskie Śródmieście stanowi najbardziej reprezentacyjną przestrzeń miasta. Tu znajduje się centrum aktywności kulturalnej, turystycznej, biznesowej i handlowej. W ciągu ostatnich kilku lat obszar ten staje się coraz bardziej popularny wśród nabywców ekskluzywnych apartamentów, zarówno jako forma inwestycji lub wynajmu okazjonalnego.
Galeria
0 m2
powierzchni biurowej oraz usługowej
0 m2
użytkowej powierzchni mieszkań
0 m2
zabezpieczonych gruntów