Spółki zależne i powiązane

ACG posiada szereg spółek zależnych i powiązanych. Dwie z nich opisano poniżej. Apritech, firma zajmująca się fit-outem, to spółka-córka będąca w całości własnością ACG, a pracownia architektoniczna Studio 20 to podmiot powiązany grupy. Obie spółki działają na zasadach rynkowych niezależnie od spółki-matki i świadczą swoje usługi na podstawie kontraktów zarówno na rzecz ACG, jak i firm zewnętrznych.

Asset 1
Architektura  |  Urbanistyka  |  Projektowanie wnętrz

Studio 20 prowadzi projekty architektoniczne, urbanistyczne i związane z projektowaniem wnętrz.

W swojej pracy Studio 20 realizuje ideę otwartości na innych ludzi, świeże pomysły i wyzwania zmieniającego się świata.


Projekty Studia 20 wyróżniają wysoka jakoś i autorskie rozwiązania.


Zespół tworzą wykwalifikowani, kreatywni architekci, specjalizujący się w wymagających i skomplikowanych projektach.


W portfolio Studia 20 znajdują się inwestycje zrealizowane na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, budynki usługowe, hotelowe i biurowe.

Fit-out | Architektura wnętrz
Apritech zajmuje się tworzeniem i realizacją projektów z zakresu wykończenia wnętrz biurowych i usługowych.

Spółka świadczy pełną gamę usług związanych z dostosowaniem przestrzeni do potrzeb wynajmującego lub najemcy lokalu, w tym oferuje doradztwo techniczne i projektowe, ocenę kosztów i ryzyka, przygotowanie szczegółowych projektów oraz przeprowadzenie szeroko pojętych prac budowlanych oraz wykończeniowych z użyciem własnego sprzętu.

Od początku działalności w roku 2014, Apritech ugruntował swoją pozycję na rynku i zyskał zaufanie klientów jako dostawca wysokiej jakości projektów w uzgodnionych terminach, oferując tym samym komfort i rzetelność na miarę oczekiwań.